NASKLADNĚNÍ KLASICKÉHO ZELENÉHO KRATOMU BUDE VE STŘEDU, MOMENTÁLNĚ JE VALUE KRATOM ZA EXTRA VÝHODNOU CENU!

NEJSILNĚJŠÍ KRATOM

Maenga Da? Thai? Bali?

Který kratom je nejsilnější? Bali? Maeng Da?

Zajímalo tě někdy který kratom je nejsilnější? Je to Maeng Da, Bali nebo například Malay?

Na tenhle dotaz existuje jednoduchá odpověď: tyhle názvy, které jsem již zmínil nemají nic společného se sílou kratomu, protože jsou to pouze marketingové názvy.

Víme, že pro někoho kdo se nezabývá do hloubky kratomem to může být překvapivé, protože tyhle názvy vidí skoro u každého prodejce, ale je to prosté. U kratomu neexistuje něco jako různé odrůdy, všechen kratom se získává z jedné rostliny s názvem Mitragyna speciosa.

Nejsou to názvy oblastí?

Možná si řekneš, že sice neexistují různé druhy rostlin, ale přece například Bali musí značit, že kratom pochází z ostrova Bali v Indonésie nebo že Malay pochází ze země Malajsie. 

Bohužel i tohle je lež kterou se nám prodejci snaží namluvit..

Veškerý kratom je pouze z Indonézie a to konkrétně z ostrova Borneo.

Například: Bali je převážně turistický ostrov a na pěstování kratomu tem není zkrátka místo. Nebo v již zmíněné Malajsii, kde je kratom od roku 1952 nelegální.

Co tyhle názvy značí?

Tyhle názvy u většiny prodejců označují mixy (například 20% zeleného / 80% bílého), ale většinou ani sami neví kolik % kterého kratomu jejich mixy obsahují, protože je už pod těmito názvy nakupují z od dodavatelů z Indonésie.

Jak poznat který je nejsilnější?

Jediný způsob jak poznat „sílu“ kratomu jsou laboratorní testy. Důležité hodnoty v těchto testech jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin.

Bohužel většina těchto testů jsou dělány v USA a drasticky se liší od testů v České Republice.

Dále je tu problém, že testy bývají padělané, takže je důležité si ověřit pravost u společnosti, která ty testy provedla (teda pokud nejsou zamazané důležité údaje jako například: číslo testu / jméno zákazníka, což je na Českém trhu časté).

Co prodáváte na e-shopu?

U nás nalezneš pouze čisté druhy! Žádné mixy nebo zavádějící názvy zemí.

V čem je lepší čistý kratom?

Čistý kratom je lepší v tom že si můžete vybrat správnou barvu která ti sedí do „sbírky“!